Zobrazen 1. – 12. z 40 výsledků

André 2017 pozdní sběr

219 
Barva André, vína vyšlechtěného v České republice, je velmi intenzivní připomínající tmavé třesně. Vůni silně dominují sušené švestky a hořká čokoláda. Chuť je plná a šťavnatá s příjemně uhlazeným taninem. Víno příjemně doplní večer u grilovaných mas a zvěřiny při posezení s přáteli. Lze ho doporučit i měkkým sýrům s bílou a modrou plísní.

Cabernet Moravia 2015 jakostní

269 
Modrá odrůda moravského původu vznikla zkřížením odrůd Zweigeltrebe a Cabernet Franc. Víno má sytě rubínovou barvu. Vůně silně připomíná ostružiny a ostatní bobulové lesní ovocné plody. V chuti jsou znatelná jsou švestková povidla s kávovými tóny. Doporučujeme podávat k masitým pokrmům s kořeněnými omáčkami, tmavým masům a tučným tvrdým sýrům.

Chardonnay moravské zemské

159 
Víno s bohatou vůní citrusových plodů. V chuti je elegantní, nasládlé a osvěžující s tóny exotického ovoce, citrusů a banánů. Vhodné k lehkým dezertům a na odpolední narozeninové párty.

Dornfelder moravské zemské

159 
Intenzivní tmavě granátově červená barva. Vůně tohoto vína je osobitá a svěží s výraznou vůní vzácného dřeva, lesního ovoce a hořké čokolády. Chuť je velmi rozmanitá s tóny černého rybízu a borůvek. Jedná se o harmonické víno s nasládlým koncem. Víno je vhodné ke zvěřině, hovězímu masu a těstovinám.  

Dornfelder pozdní sběr

259 
Intenzivní tmavě červená barva vína, které je aromatické a kořenité s výraznou vůní lesního ovoce. V chuti jsou znát tóny černého rybízu a ostružin. Jedná se o harmonické víno s příjemnou tříslovinou, vhodné ke zvěřině a hovězímu masu.