Zobrazen 1. – 12. z 36 výsledků

André 2017 pozdní sběr

219 
Barva André, vína vyšlechtěného v České republice, je velmi intenzivní připomínající tmavé třesně. Vůni silně dominují sušené švestky a hořká čokoláda. Chuť je plná a šťavnatá s příjemně uhlazeným taninem. Víno příjemně doplní večer u grilovaných mas a zvěřiny při posezení s přáteli. Lze ho doporučit i měkkým sýrům s bílou a modrou plísní.

Chardonnay moravské zemské

159 
Víno s bohatou vůní citrusových plodů. V chuti je elegantní, nasládlé a osvěžující s tóny exotického ovoce, citrusů a banánů. Vhodné k lehkým dezertům a na odpolední narozeninové párty.

Dornfelder moravské zemské

159 
Intenzivní tmavě granátově červená barva. Vůně tohoto vína je osobitá a svěží s výraznou vůní vzácného dřeva, lesního ovoce a hořké čokolády. Chuť je velmi rozmanitá s tóny černého rybízu a borůvek. Jedná se o harmonické víno s nasládlým koncem. Víno je vhodné ke zvěřině, hovězímu masu a těstovinám.  

Dornfelder pozdní sběr

259 
Intenzivní tmavě červená barva vína, které je aromatické a kořenité s výraznou vůní lesního ovoce. V chuti jsou znát tóny černého rybízu a ostružin. Jedná se o harmonické víno s příjemnou tříslovinou, vhodné ke zvěřině a hovězímu masu.

El Copero Blanco BiB 5 L

465 
Polosladké, bílé víno, barva nažloutlá se zlatavými odlesky. Aroma připomínající zralé hrušky, ananas, exotické ovoce. V chuti je víno svěží a ovocité s přetrvávajícím, jemně sladkým závěrem.

El Copero Tinto BiB 5 L

465 
Polosladké, červené víno, barva zářící rubínová, víno je mladé a ovocité, v chuti je plnější a jemné, lehce sladký závěr.